bird
sun

 

Witam Państwa serdecznie w nowym roku szkolnym. Ten rok ze względu na epidemię jest rokiem szczególnym. Mam nadzieję na dalszą owocną współpracę.
Tydzień temu 4 września odbyło się zebranie, niestety tylko naszej trójki grupowej, ze względu na wytyczne sanepidu. 
Będziemy w tym roku pracować w oparciu o program "Wokół przedszkola" autorstwa  W.Żaby-Żabińskiej i M.Kwaśniewskiej i pakiet edukacyjny "Nowe przygody Olka i Ady" MAC (kontynuacja).
Zajęcia dodatkowe odbywają się w większości przed obiadem. W poniedziałek i piątek jest rytmika o godz 10.45. Język angielski jest we wtorek o godzinie 10.45 i we czwartek o 11.15 natomiast religia we wtorek 11.15 i piątek 13.00. Wszystkie zajęcia dodatkowe trwają  pół godziny. W piątki o godz 9.00 będę prowadziła z dziećmi gimnastykę. Proszę o strój gimnastyczny, ale nie jest to obowiązkowe. Jeśli dziecko nie ma stroju do gimnastyki (getry i bluzka na zmianę ) to proszę ubierać dziecko tak aby mogło wykonywać ćwiczenia.
Tematyka w miesiącu wrześniu  ma na celu integracje, szczególnie ważną po długiej nieobecności dzieci w przedszkolu. Poznanie siebie i kolegów, kształtowanie umiejętności współpracy i współdziałania. Przypomnienie zasad bezpiecznej zabawy i wyrabianie nawyków higienicznych szanujących zdrowie swoje i innych. Stąd tematy takie jak "To jestem ja" , "Moi koledzy" ," Moje przedszkole".
Nauczyciel prowadzący:  mgr Joanna Zielonka.